| joJO332 a întrebat:

Imi poate face cineva un wishlist (desktop gaming) cu piese?
Bugetul este 4000. In acesti bani vreau sa achizitionez si un monitor bun. Ce m-ar interesa pe mine e 16 gb ram, 1 T HDD; 120 SSD.
Multumesc!

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Placa video nu vrei? sau te multumesti cu una integrata in CPU(procesor) laughing

| Feitan a răspuns:

Exista si posibilitatea sa ti-l faci si mai bun daca iti cumperi anumite piese la mana a 2-a.

| Anoniiiiimm a răspuns:

Le poti trimite un email celor de la PC Garage, cu suma pe care o ai iar, ei iti vor face o lista cu cele mai ok componente.