| Alex_5493 a întrebat:

Imi poate spue cine o programa care face wi-fi de la windows xp? Merci. funda neaparat pentru cel care imi va fi de ajutor

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Programa e aia de la scoala care iti spune ce ai de invatat la un obiect, deci exprima te coerent

| Villan_Ek_1994 a răspuns:

Salut! Pentru wi fii iti trebuie driver in pc, de exemplu eu am avut windows 2007 am intat pe pagina Lenovo-apoi asistenta-cauti modelul de laptop-apoi modelul de windows 64 kbs si auti driverele. Pentru tine daca ai laptop intri pe pagina officiala a laptopului daca ai lapto si cauti asistenta setezi modelul iar apoi irti apar toate driverele, pentru video, webcam, sunet si etc. Si sunt si driverele pentru wi fii

| K0sti a răspuns (pentru Villan_Ek_1994):

Windows 64 kbs... laughing tare asta...ce viteza are!