| AlbertoTm a întrebat:

Salut, imi poate spune cineva ce pret a avut playstation 2 cand a aparut? si la ce pret credeti ca va ajunge playstation 3?

Răspuns Câştigător
| Reminisce a răspuns:

Playstation 2 a costat 300$ la lansare. Prețul nu va scădea prea curând, deci dacă vrei să-ți cumperi unul, nu aștepta o reducere miraculoasă! Cel mai probabil PS4 nu va apărea nici în 2013, deci PS3-ul încă poate. Ca să-ți răspund la ultima întrebare, cred că va ajunge unde la 600 de lei, dar asta în vreo 3-4 ani!

1 răspuns:
| uNKN0Wn a răspuns:

Cand a aparit era 1000lei, cred ca ps3 v-a scadea la 7/800 lei DOAR daca la sfarsitul acestui an apare PS4, daca nu...astepti sau il iei la pretul de acum.