| AdRyAn98 a întrebat:

Salut, imi poate spune cineva de ce nu pot instala yahoo messenger sau alte programe in calculator? am incercat cu yahoo messenger 11, 10, 9 si nu merge cu nici unul imi da eroare, ceva de genul:
NSIS Error
Error launching installer

Răspuns Câştigător
| Mitzac a răspuns:

PAi schimba locul undese baga descarcarile punetil in D intr-un folder special si atunci merge 100% (propria experienta)

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde ai descarcat messengerul? Poate nu e bun. Ia-l de pe site-ul lor oficial sau de pe softpedia. De preferat ultima varianta.

| AdRyAn98 explică (pentru anonim_4396):

Am descarcat messengerul de pe site-ul lor oficial, ultima varianta, dar nu pot instal nici un program de gen bs player, express pcb sau alte programe.

| GeorgyGirl a răspuns:

Depinde, si windowsul e de vina depinde ca daca e din ala vechi nu poti descarca mai nimic nou in el si eu al la fel si am messenger 8 e singurul care imi merge! sau poate fi si de la altceva cheama pe cineva care se stie la pc!

| RazerAbyssus a răspuns:

Salveaza pe desktop programul care vrei sa il instalezi! apoi deschide-l

| AnnonomusAnonimusAnonimus2013 a răspuns:

Iti da eroare pentru ca nu ai memorie in pc sau poate windowsul trebuie schimbat ca asa e la toate pc`urile nu o sa mearga perfect o vesnicietongue

| AdRyAn98 explică (pentru AnnonomusAnonimusAnonimus2013):

Windowsul este schimbat recent, si nu stiu la ce memorie te referi ca pe hard-disk am 50 gb liber, iar Ram 1gb

| Kenoby07 a răspuns:

Pai trebuie sa multi alt undeva folderu respectiv! adauga mootanel.alexutzu pentru. a te ajuta mai bine