| ゼロの a întrebat:

Salut.Imi puteti face si mie un rewiew la acest laptop? http://www.emag.ro/......54C-SX118D Si inca ceva, recomandatimi si mie niste laptopuri bune de jucat jocuri de unltima generati, dar sa nu depaseasa 2200 de lei si sa aiba win7 ultimate sau pro pe ele.Va rog, multumesc.

Răspuns Câştigător
| Fast92 a răspuns:

Este destul de bun, mai ales la pretul acesta ...ai 6 gb de ram ddr3, dar este cam prost cu procesorul si cu placa video e integrata. Placa video integrata foloseste din memoria RAM numai atat cat ii permite fabricantul.