| WithoutName123456789 a întrebat:

Salut,imi puteti spune care este diferenta intre un rucsac pentru laptop si unul normal.Are ceva avantaje cel pentru laptop?

3 răspunsuri:
| Eu2208 a răspuns:

Are un compartiment special ( mai incapator in lungime ) si de sigur, are si un compartiment mai lat pentru alte obiecte.
Cel putin asa am eu!

| IlieFloryn1992 a răspuns:

Rucsac pentru laptop:
este mai rezistent la intemperii *(decat cel normal, desigur in functie si de model)
este mai ergonomic
esti mai usor desi unele parti componente au spuma poliuretanica
eu pot spune pro unui rucsac de laptop decat unuia normal
in 5 ani de facultate si nu numai am folosit doar rucsacul laptopului si la cei 140 de lei dati pe el si-a scos investitia de 10 ori, sper ca te-am ajutat.

| bastiano a răspuns:

Un rucsac / ghiozdan de laptop are un compartiment special dedicat pentru laptop. Eu am modelul acesta si sunt foarte multumit https://giftxpro.com/......nja-black/