| gabriel6426 a întrebat:

Salut imi puteti spune si mie vre un program care sa-mi scaneze driverle din pc fara sa imi trebuiasca licenta

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Driver Easy se poate descarca free dar merge mai incet downloadul fara licenta happy

| taken a răspuns:

Cel mai bine cauti, descarci si instalezi tu driverele care iti trebuie.
Descarci acest program:
http://fastupload.ro/628c4120c7442053141c556d5354c060.html
Nu trebuie instalat.
Il deschizi, dublu click pe motherboard, click pe motherboard si citesti la motherboard name.
Aceasta este placa de baza si vom cauta driver pentru sunet si driver pentru LAN pentru ea.
Dublu click pe display, click pe GPU si citesti la video adapter.Aceasta este placa video si vom cauta driver pentru ea.
Scrie aici ce placa de baza ai, ce placa video si ce sistem de operare(windows xp, windows 7).

| αndï a răspuns:

Ti-as putea recomanda UniBlue Driver Scanner sau Driver Genius... nu sunt foarte ieftine dar MERITA toti banii. Daca vrei sa le piratezi e problema ta, nu-ti pot da instructiuni in legatura cu asta happy

| gabriel6426 explică:

Frate eu vreau free