| Denisucu55 a întrebat:

Imi spuneti va rog un site de unde as putea sa-mi iau o tableta? Pretul sa nu depaseasca 400-500 lei... Modelul de tableta nu conteza.

6 răspunsuri:
| qwerty a răspuns:

Http://shop.evolio.ro/products/view/238/
Este cea mai buna tableta la pretul asta.

Răspuns utilizator avertizat
| AdeTeUraste a răspuns:

Depinde cati ani ai...lol copii astia vor tablete. Sigur nu o sa gasesti ceva la pretul asta din magazin si de calitate in pus mai bine iti iei un laptop sau un pc. Pentru ca tabletele nu sunt de noi care stam pe ele toata ziua ...Se sparg foarte repede si e pacat. Stiu din propria experienta`. Mi-am luat si eu una Apple si am spart-o (nu intentiona) asa ca mai bine ramai cu un laptop performant sau un pc decat cu altele. Sper ca te-am ajutat bft wave

| CrinaHer a răspuns:

Buna, iti recomand http://eurodualsim.ro/......00mhz.html este singura in banii astia, sau mai ai la pcgarage una la 469 tot cu 4.0