| 50centov a întrebat:

Salut imi trebuie o programa urgent asemanator viber skype dar nu de genul cesta din retelele de socializare lamuresc pentru ce programa : imi trebuie sa filmez ear filmarea online sa se transmita la un calculator distanta dintre ele vreo 10 km
n-are importnta ce programa si cit de complicata e programa va rog frumos ajutati-ma MS anticipat!?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

PROGRÁMĂ, programe, s. f. Document școlar care stabilește volumul cunoștințelor și sistemul lor de predare pentru o anumită clasă ori an de studiu și la un anumit obiect, în cursul unui an de învățământ.

Poate tu cauti un program... si skype ce are? Youtube sigur are ceva online streaming