| anonim_4396 a întrebat:

Imi va mergeo ok GTA V pe un pc cu Win 8 64 bit, 4 GB RAM, Placa video NVIDIA GetForce 210 2386 MB, AMD Athlom(tm) 64 Processor 3200+ 2.00 GHz

5 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Categoric nu, indiferent ce ai încerca.

| RB26DETT a răspuns:

Nu, nu iti va merge, procesorul de pe laptopul meu evaluat ca fiind inferior procesorului necesar pentru a rula gta 5 este cu 300% mai bun decat ce ai tu!
Si cam asa se vede diferenta dintre ce se cere si ce ai http://www.game-debate.com/....../index.php se cere un procesor cu 359% mai bun decat ce ai, RAM ok, placa video e de 1 gb de fapt, nu am gasit de 2 gb pe game-debate.com si e cu 350% mai slaba decat o placa video ce ar duce gta 5... http://www. game-debate.com/gpu/index.php? gid=1955&gid2=326&compare=geforce-840m-2gb-vs-geforce-210-1gb
Nu te chinui cu el ca nu se merita!
Pana si eu am dubii cu gta 5 cu un i5 dual 2.7, nVIDIA 840 M 2 gb si 4 Gb RAM :)) de tine ce sa mai zic. daca esti curios, poti incerca dar iti spun ca te chinui degeaba! nu se merita! Nu stiu daca rulezi gta 4 cu procesorul ala...

| AccountDeleted a răspuns:

Nu merge.

| LuciWv a răspuns:

Nici nu iti va porni laughing
Dar sa iti mai mearga "ok"?

| mihaiwz98 a răspuns:

Pe configurația aia îți va merge ok doar san andreas nici macar gta 4