| dribbler84 a întrebat:

in decembrie trebuie sa imi reinoiesc contractul la Cosmote. Ce telefon sa imi iau? As fi disponibil sa dau maxim 300 ron, la abonament. Ce-mi recomandati voi?

3 răspunsuri:
| andreyusnice a răspuns:

Daca vrei pe taste Nokia Xpress Music 5310, iar pe touch Nokia Xpress Music 5800 sau Samsung S5230 Star.
Eu am Nokia 5310 Xpress Music si este foarte bun, le-am avut si pe celalalte doua, dar le-am scapat de ffff multe ori si s-a dus ecranu, si ma costa mult sa il schimb, si dura si o gramada de timp.
Am mai avut si Samsung Corby(e un rahat fata de Nokia Xpress Music 5310)si inca multe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti un nocia ca sunt foarte bune

| Katalyn_8526 a răspuns:

Sal eu ti-as recomanda un Nokia 5230 sau 5800. la mine in februarie se termins contractul si eu iau 5230. Mai e bun si un 2730, 2630, 6300, 6300 (Nokia toate) Funda?