| Andreiflt66 a întrebat:

Salut inca odata! Folosesc Safari(web browser) si nu pot intra pe unele pagini deloc, scrie "Safari can't open the page" si cu toate ca am incercat ce au spus ei acolo tot nu imi merge. Nu cred ca e de la browser pentru ca si pe IE imi face la fel.
Ex: Ieri am intrat pe Google Maps ca sa ma uit ce distanta este dintre liceul la care ma duc in toamna si internatul la care o sa intru(la Liceul cu Program Sportiv Braila daca va intrebati). Am aflat si drumul si distanta si apoi am iesit. Astazi am incercat iar sa intru sa ma uit la alta locatie dar nu am mai reusit, asa mi s-a intamplat cu Wikipedia... Va multumesc!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti incerca cu alt browser, de ex. Mozilla Firefox sau Google Chrome, cred ca sunt cele mai bune.

| Andreiflt66 explică (pentru Ioandelasal):

Mai incerc odata cu Mozilla, l-am mai avut de vreo cateva ori, l-am tinut ceva timp dar l-am sters din nu-stiu-ce motive. Uite care-i treaba, am un PC de tot rahatul (scuze limbajul) si nu suporta Chrome, ma gandesc ca de la PC este nu stiu... Am Internet Explorer si la fel imi face, dar mersi de sugestie cred ca o sa-mi iau iar Mozilla...