| djfreesh a întrebat:

Salut,intampin o problema pe pc,imi apare eroarea din print-ul de mai jos,cand incerc sa instalez un windows,am verificat cdul am incercat cu mai multe cduri dar tot eroarea asta o da,care ar fi problema? este ceva la hardisk? problema asta apare chiar daca nu am cd cu windows introdus in pc, dau funda daca imi dati raspuns ceva uitati printul
http://i.imgur.com/bmpgl53.jpg

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cred ca este memoria sau HDD-ul. Trebuie dus la service. De aici nimeni nu poate spune de cat prin inlocuire piese.

| RAY a răspuns:

Trebuie ai un cd bootabil cu windows de care ai si sa dai la bios ca prim device cd rom apoi bagi cd rom in dvd rw si apesi f12, 10 si dai enter si il instalezi, eroarea e de la un fisier lipsa a windowsului