| AAAdelin a întrebat:

Intrebarea aceasta este pentru cei care au sau au avut samsung galaxy gio. Am o problema cu samsung kies. eu am descarcat samsung kies pe pe site-ul oficial, l-am instalat, si l-am pornit. Dupa ce l-am pornit imi apare cevacu acrualizari si mi se blocheaza. De ce? nu pot nici macar ca sa ma conectez din telefon. conectez USB-ul in tel si in PC, si incepe sa se incarce, dar nu imi apare in bara nici iconita de conectare prin usb. Am intrat in setari sa fiu sigur sa am activata optiunea de depanare USB.
Ce trebuie sa fac?
V-a rog sa m-a ajutati si v-a multumesc anticipat!

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Varianta cea mai noua a lui Kies nu imi merge nici mie.Dar am alta varianta mai veche in calculator pe care am instalat-o.Asta merge fara sa ii fac actualizare atunci cand mi se cere pe Kies.Ma deranjeaza doar ca la fiecare deschidere a laptopului imi intra automat Kies.Dar il inchid si nu mai apare. Sper ca te-am ajutat.