| alienkros a întrebat:

ipod shuffle 5 cum se pune muzica pe el? are nevoie de incarcare, se merita sau mai bine mar dau 6 mil si am ipod nano? ce spuneti? Vreau raspuns la ToaTe intrebarile. FUNDA

1 răspuns:
| spock a răspuns:

Ia-l pe asta, il cumperi mai ieftin decat de la altex sau alti hoti, parerea mea este ca Apple e furt dar daca chiar vrei... Folosesti iTunes, pe care il descarci de pe site-ul Apple. Nu merita, fratele meu a cumparat un mp4 cu 2 mil si se uita la desene pe el, iar eu ascult documentare.