| GeorgeH17 a întrebat:

la mine in cartier cade curentul frecvent in ultimul timp(modernizeaza reteaua), probleme este ca am un radio online. exista un soft cu care radioul sa emita chiar daca cade curentul? sau ce alte solutii imi propuneti?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hosting la radio : -? de ce nu... cauta pe nenea gogle laughing hosting radio si vezi acolo totul.

| andreirapid a răspuns:

Nu ai cum, daca iti scade curentul posibilitatea radio pe net este zero, fiindca numai ai net laughing
Castile domne, cauti frecventa si ii dai difuzor, ca pe timpuri!

| darrio2007 a răspuns:

Nu ai cum. Pica si netul. Daca nu pica si aveai laptop poate ar fi mers.Cat tinea bateria la laptop.