| anonim_4396 a întrebat:

Salut.La Serious Sam TFE am trecut cateva misiuni si am facut si salvare.Cand dau in el imi arata "single player"si alte chestii. Dau la Load Game si nu mai le gasesc acolo.De ce? Ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| danutzsan a răspuns:

Prietene trebuie să setezi tu opțiunea ca jocul să facă salvările în mod automat, din OPȚIUNI

| Igescu_Alex_1988 a răspuns:

Dupa ce salvezi trebuie sa astepti un pic cel putin mie imi scrie sus in stanga ca trebuie sa astept si sa nu inchid jocul