| c0l0rFuLLSkY a întrebat:

Salut la toti! Am nevoie de cineva care se pricepe la computere sau de cineva care stie sigur ce trebuie sa fac : am antivirusul AVAST! si mi-a gasit un fisier suspicios care spune ca ar putea fi o infectie malware! sad Imi da doua variante Ignore si Delete.Fisierul este :
\?\C:\WINDOWS\system32\DRIVERS\uphcleanhlp.sys. Ce spuneti? straight face

Răspuns Câştigător
| Donn4All a răspuns:

Eu zic sai dai ignore pentru ca se afta in drivere si daca a infectat vreun registru din acel folder si tu o sa-l stergi risti sa iti pierzi Windoswl

5 răspunsuri:
| Freshh a răspuns:

Delete.Ar trebui sa stearga virusul, nu fisierul.Si eu am avut virus in system32.

| DoK a răspuns:

Apasa Delete. Ca daca nul steergi windowsul o sa inceapa sati arate calutii. Sterge la mine tot in papka am avut un virus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai Delete nu este un Fisier Important! Si iincearca sa iti bagi Nod32 Antivirus ca e mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu da nici Delete nici Ignore ca iti apar calutii.