| EuSuntAnonim a întrebat:

Salut la toti, am o problema cu youtub-ul vreau sa ascult o muzica sau sa ma uit la un film, si imi sacadeaza imaginea si sunetu, vorbeste sacadat, ce poate sa aiba? e slab calculatorul meu sau de ce?

va rog spuneti-mi ca va dau (FUNDDDA) big grin

Răspuns Câştigător
| Catuzu a răspuns:

Salut da calculatorul tau poate fi slab, netul poate fi slba dar in cele mai cunoscute cazuri caltulatorul este foarte prost si are LAG(merge in reluoare).
Funda big grin

1 răspuns:
| horia2012 a răspuns:

Fa un update la Adobe flash player.
Daca ai Firefox, dezinstaleaza-l, descarca ultima versiune si instaleaz-l.
Instaleaza si browser-ul Chrome.
Nu se incurca intre ele.
Posibil sa ai si viteza mica la net.