| KIDZZOR a întrebat:

Salut la toti, si vreau sa va spun un calduros LA MULTI ANI!
Am o mica problema in vizionarea videourilor si jocurile care sunt online. Imi merg asa, nu chiar sacadat dar cu putin lag.
Am instalat Adobe Reader, dar foloseste google chrome si nu cred ca e neaparat. am si Adobe shockwave, si net framework.
Oare ar trebui sa mai instalez alte programe ca sa le pot rula bine?
Sau?

4 răspunsuri:
| Crizty a răspuns:

Sal,Verifica draivare placa video, instaleaza flash playeru, dar cel mai probabil nu ai placa video instalata si de aceia vede asa daca se intampla nu mai pe yt inseamna ca procesorul pc nu ie capabil sa redea o performanta foarte mare!

| RobertGaming a răspuns:

Ai sistem de operare x32 jocul are cerinte foarte mari daca ai sistemul pe x32 iti scade din memorie video si ram nu ti-o vede pe toata ex: ai 2 gb video iti vede 1gb ai 4 gb ram iti vede 2gb pune-ti windowsul pe x64 si iti recunoaste intreaga memorie sau daca tot iti merge sacadat intra in optiuni rezolutia o dai cea mai mica setarile pe Low toate si aia e. Funda?

| RaulFarkas a răspuns:

Ai instalat Adobe Flash Player, si eu dupa ce reinstalez windwos-ul am aceasta problema dar instalez Adobe Flash Player si merge fara lag.
Ai instalat Nvidia si driverele de la placa video?