| Varsatorul1 a întrebat:

Laptop-ul meu se incalzeste foarte repede si as vrea sa ii cumpar un fel de ventilator special pe care sa il pun sub el, ma va ajuta? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Stefan2K20 a răspuns:

Da iti scade cu vreo 10 grade din temperatura laptop-ului, dar iti recomand sa il cureti de praf la cooler si sa-i schimbi pasta termoconducatoare, iar daca ai facut asta si tot este o temperatura foarte ridicata inseamna ca este processorul slabut... Ce componente ai la laptop?