| anonim_4396 a întrebat:

Salut lume happy Am mai multe piese similare in calculator si vreau sa le sterg pe cele care le am gen dublura sau triplura, sau chiar mai multe copii, dar dureaza prea mult sa le iau pe fiecare in parte.Intrebarea suna asa:
Nu stiti un program care sa ma ajute sa scap de copii sau as dori macar un sfat, orice e binevenit big grin

Va multumesc anticipat!
P. s: sper ca nu am postat intr-o categoria gresita

Răspuns Câştigător
| supercamila a răspuns:

Cauta otal Comander asta e un progtam care te ajuta mult in a cauta prin calculator si tot felul... Funda?

1 răspuns:
| cuvant a răspuns:

Dai un search din windows si apoi le stergi de acolo. Poti pastra doar cate o copie