| darkmagician a întrebat:

Salut lume.am un cont e facebook suspendat pe motiv de phising am trimis mailuri la ei si nimic, dar cand incerc sa ma conectez imi da un test cu un cuvant si o intrebare ca masura de securitate dar problema e ca atunci cand am facut contul am ales alta intrebare si nu asta de o cere si orice raspuns as da e gresit.deci aveti vreo idee cum sa intru? multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| maxfan a răspuns:

Spune-mi id pe care l-ai facut si o sa primesti un email cu un link unde o sa iti schimbi parola

| darkmagician explică (pentru maxfan):

Pai parola am schimbat-o dar imi cere intrebarea:what street did you live when you were 8 years old?, dar cand am facut contul am ales alta intrebare nu asta si acum orice raspuns as da e gresit