| CristianTheBest a întrebat:

Ma confrunt cu o problema mai... nici nu stiu cum sa forumulez laughing. Deci : am un facebook pe care (nu stiu de ce) nu imi apare ziua mea de nastere. Cum sa fac sa imi apara? sau macar cumva sa o schimb... ca sa apara? Stiu ca nu am fost tocmai explicit, dar chiar nu stiu ce sa zic ( Scuze! ). Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Adriannn01 a răspuns:

Dai la tine pe profil, apoi apasa pe butonul,, Despre'' (langa avatarul tau), informatii generale si pui de acolo.
Bafta!

1 răspuns:
| IrinaAndreea a răspuns:

Intri la About, Basic Information, completezi la Birth Date si alegi sa fie Public.