| anonim_4396 a întrebat:

Salut ma poate ajuta cineva pas cu pas sa resoftez un tel sony ericsson v640i am toat eprogramele descarcate sony ericsson uptade service si sony ericsson pc suite imi recunoaste telefonul cand vreau sal resoftez dar scrie acolo ca am cea mai noua versiune de soft cu toate acestea ar trebui sa-l resoftez pentru cami merge foarte greu... funda
happy

2 răspunsuri:
| Florin199221 a răspuns:

Ai incercat sa in dai o resetare generala?
Intrii in setari si in Tabul cu Generale ai jos "Resetare generala" si de acolo sa alegi "Reinitializare totala"
p.s: ce fel de probleme are? ca am si eu modelul ala si vreau sa stiu la ce sa ma astept

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aseara am vrut sal decodez am vrut sa pun soft de k630i dar inainte a trebuit sa copiez in a2uploader cu tel conectat customize_upgrade.xml am urmat un tutorial si dupa aia sal resoftez cu program de k630i toate bune pana am pornit programul uptade service am ales modelul k630i mia recunoscut tel si mi-a aparut mesajul aveti cea mai noua versiune de soft instalat.in tutorial scria sa ignor mesajul si sa-l instalez oricum dar nu am gasit unde trebuie sa ignor mesal ca numa iesire scria sad