| freestay a întrebat:

Salut ma puteti ajuta va rog? Am un Philips s 396 cu ecran spart, imi puteti spune un site unde pot sa gasesc displeiul si tachul pentru el.

Răspuns Câştigător
| NeculaiBogdan1212 a răspuns:

Funda?

2 răspunsuri:
| NeculaiBogdan1212 a răspuns:

Https://www.gsmnet.ro/......ilips-s398

uite acesta este un site bun. Dai comanda si daca te pricepi ti le poti pune singur dar iti trebuie adeziv pentru touch. dar pana la urma pentru inca 20 lei in plus care ii dai la service sa ti le monteze este o nimic toata. mai intai dai comanda si dupa ce vine comanda te duci la un service de telefoane sau un gsm