| alexandrubogdan2002 a întrebat:

Salut.Mai am o problema. Daca descarc jocuri de pe Magazin Play, nu pot descarca jocuri mai mari de 20. MB, desi eu am spatiu liber de 60.MB.Am un Vodafone Smart 2. Imi face asa de cand l-am actualizat.Oare de la asta este problema? ajutati-ma, va rog. Daca este din cauza asta, spuneti-mi cum sa o rezolv.

3 răspunsuri:
| Tiayth a răspuns:

Pachetul de instalare are 20 mb iar ce extrge se aduna si el, nu poti umple memoria telefonului chiar daca pachetul de instalare se sterge nu te lasa telefonul. Singura solutie e sa faci spatiu

| alexandrubogdan2002 explică (pentru Tiayth):

Dar inainte de a actualiza softwer-ul puteam sa descarc jocuri mai mari.

| Tiayth a răspuns (pentru alexandrubogdan2002):

Eu te sfatuiesc sa instalezi pe card daca ai loc acolo sau sa faci spatiu in telefon. Alte solutii nu am