| alex2009 a întrebat:

Salut mi-a aparut la raspunsurile mele cuvantul aprobat si langa editeaza cu rosu dar pana acum nu a aparut cuvantul editeaza ce este cu asta? Multumesc

Răspuns Câştigător
| cristina93 a răspuns:

Poti sa iti editezi raspunsul, adica poti sa il modifici, corectezi, in caz ca ai gresit ceva, sau poti sa adaugi ce ai uitat sa scrii big grin

5 răspunsuri:
| StarDust a răspuns:

In caz ca vrei sa il modifici

| Cryssy a răspuns:

Nu e nimic cu asta. dar iti poti modifica raspunsul daca vrei sa mai adaugi ceva sau daca ai gresit ceva...

| dy a răspuns:

Daca dupa ce ai dat raspunsul, ceva vrei sa modifici in el, apesi pe "editeaza " si modifici ce vrei din raspunsul tau! Incearca si ai sa vezi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiii fratilor cum dracu a aparut cuvantul
/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fain