| Canvas a întrebat:

Mi-a fost suspendat abonamentul Voyo (ceea ce e bine, aveam de gand sa scap de ei). Dar intrebarea este daca abonamentul a fost suspendat inseamna ca a fost si inchis definitiv?

6 răspunsuri:
| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Salut. e ca si netul. iti "taie" netul pana il platesti dupa il deschide la loc. nu stiu daca se poate spune ca definitiv doar sa aiba ceva personal cu tine sa zica ceva de genu ca baa lu asta nu ii mai dam net niciodata. atunci putem spune ca da e inchis definitiv tongue bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt bucuros sa te cunosc Canvas. Auzisem eu ca sunt vreo 2-3 oameni cu abonament pe voyo dar nu stiam cine sunt big grin

| presus a răspuns:

Buna. Nu a fost inchis de finitiv, a fost suspendat pentru o vreme. Daca nu o sa mai accesezi site-ul Voyo. o sa-l inchida. Dar citeste la informatiile despre acel site (pe internet). Sper ca te-am ajutat, funda?; )

| GreenLine a răspuns:

Suspendat! happy Funda?

| TomRobertAlex2000 a răspuns:

Da a fost suspendat pana platesti banii
funda please

| sergiuferna a răspuns:

Nu inca nu e definitiv il poti baga din nou