| Alex714 a întrebat:

Salut.Mi-a mers messu' bine pana azi...Am incercat sa ma loghez dupa ce am dat sign in nu a aparut nimic si mi-a iesit din mess...Am reinstalat si tot la fel.Cum as putea sa il fac sa mearga?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema poate fi urmatoarea: data (zi/luna/an) pe pc nu corespunde cu data exacta.

| jessikz0r a răspuns:

Ia incearca sa te loghezi de pe email, adica in yahoo.ro, poate e de vina id tau. big grin

| Kinus12 a răspuns:

Să schimb tot sistemul ar fi prea de tot.Numai pentru un program nu merită.Nu am mai păţit această problemă deci nu stiu să îţi dau multe sugestii.
Dar am o întrebare, categoric două.Tot acelaşi versiune de mess ai instalat? Şi de pe ce site ai luat?
Poate o să pot să te ajut cu mai mult dacă o să îmi răspunzi la aceste două întrebări.(sincer eu nu am mai păţit asa ceva)

| Alex714 explică (pentru Kinus12):

Da.Am instalat aceeasi versiune (11.5) si am downloadat de pe http://messenger.yahoo.com/download/

| Kinus12 a răspuns (pentru Alex714):

Incearcă să îţi schimb parola, sau dacă nu merge fă-ţi un alt cont big grin

| justsummer a răspuns:

Incearca sa-ti schimbi parola eu asa rezolv problema dupa cateva luni pur si simplu nu mai vrea sa mearga mess-ul cu aia veche.

| Alex714 explică:

Acum chiar habar n-am ce am facut da' azi dimineata cand am intrat pe PC imi mergea messu'. Oricum multumesc tuturor pentru raspunsuri.