| maniac a întrebat:

Salut, mi-am instalat si eu cs bestial 1.6 si cand ii joc nou stiti sa ma joc cu botii nu merge spune nu s-a putut conecta la server si imi face la fel si cand incerc sa ma joc si pe servere, oare trebuie steam eu totusi am si am intrat si in modul online, dau fundawinking

4 răspunsuri:
| Digital112 a răspuns:

Mie nu-mi mergea fara steam...(cred ca trebuie)

| LoRdUnted a răspuns:

Daca esti but si vrei sa te joci u buti aia milogi nu cs bestial 1. 6 cs bestial ala cu codu aaaaaaaaaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi merge sa ma joc mie pe calculatorul asta counter-strike 1. 6BesTial cred din cauza la piesele PC ca le-am schimbat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce versiune ai de cs 1. 6 fintca la v2. 1 iti cere si steam