| Nobody_6754 a întrebat:

Salut, mi-am instalat windows 7 si totul merge bine anafara de audio!, drivere sunt am incercat mai multe modalitai si nici un succes!
iar acum am, nevoie de ajutorul vostru, ce trebu sa fac?
Multumesc, pentru atentie!

Răspuns Câştigător
| Lumine a răspuns:

Buna!
Daca ti-ai instalat Windows 7 64 bit trebuie sa-ti schimbi placa audio deoarece este prea veceh si nu are suport pentru Windows 7. Daca nu, incearca sa intri in "Safe Mod" si sa vezi daca se inrcarca driverele audio.In Safe Mod intri tinand F5 sau F8, depinde de ce BIOS ai, dupa ce restartezi pc-ul.

Succes!