| PACC a întrebat:

mi-am luat un laptop pentru ca P.C-ul nu mai mergea bine... am pastrat hardul de la P.C pentru ca aveam poze, filme(mai multe)... intrebarea este: exista vreun ablu care sa plece din hard si sa vina in laptop prin usb? cine ma ajuta sa gasesc acel cablu va primi funda fara sa clipeasca! MULTUMESC ANTICIPAT

Răspuns Câştigător
| JustCosmin a răspuns:

Exista: Daca laptopul tau are mufa sata, ai nevoie doar de un cablu sata+ alimentare, care-o poti lua dintr-un pc, o sursa de pc, eventual cu adaptor pentru sata. daca n-ai, poti lua asa ceva: http://www.shopmania.ro/......a-29117120

1 răspuns:
| njohn a răspuns:

Desigur ca exista, exact cum a zis cosmin