| EdiMarcu a întrebat:

Salut. Mi-am luat un telefon nou. Am instalat Instagram și nu mai apare opțiunea de conectare prin Facebook. Am instalat Facebook și m-am conectat la contul de Facebook. Am intrat pe Instagram, mi-a apărut contul cu întrebarea dacă sunt eu, și am intrat pe cont (am activată opțiunea de conectare folosind conturile). Așa ar trebui să se întâmple mereu, când te conectezi la Instagram de pe un telefon nou?

2 răspunsuri:
| Yaesmin a răspuns:

Ca pe TPU.

| Curcubeulrosu a răspuns:

Sunt aceiasi platforma si cei de la META incearca sa le uneasca acesandule cu un singur cont. Poti chiar sa impartasesti articole si postari intre ele.