| Daviiiiiid a întrebat:

Niste jocuri pentru Pc? nu de actiune, sa fie cu graffica buna, dar sa nu ceara un sistem foarte bun. Multumesc.

16 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Nu stiu ce gen te intereseaza, si ce inseamna grafica buna pentru tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fifa online 2.este super

| Leatherleader a răspuns:

Pai incearca: GTA IV, GTA sa, Fifa 07, Need for speed, Counter-strike.

| Jal33t1 a răspuns:

Pai iti dau eu niste jocuri cu grafica buna :metin2.o metin2 hammer{de actiune} WoW tot de actiunne da este tare gta 5, gta san andreas NFS carbon Ned For Speed, NFS ander ground etc iti mai zic 100 si nu de actiune daca imi dai fundita ad meu de mes este floryn2999@yahoo.com si parola este qwe... glumeam ceao funda siti mai zic{iti reamintesc ca poate uity}! laughing

| Annutsa a răspuns:

Buna!
Uite cateva. big grinota 2, Team Fortress 2, Counter-Strike, Counter-Strike Global Offensive, Aion.
Pa-pa!

| raveny a răspuns:

Joaca ma dead space 3 sau Hitman. Absolution

| Theo512 a răspuns:

GTA SA, GTA IV, FIFA 11-13, PES 11-13.
Funda plss pentru ca sunt nou si imi trebuie.

| BogdaN1980 a răspuns:

Call of Duty 4, Far cry 4. Iti trecuie Pc bun.

| Andrei_Claudiu_1990 a răspuns:

Daca vrei online : The West, Farmerama, Online Socer Manager, Shakes and Fidget, 8ball poll! Si daca vrei pe calculator downloadate: Counter-Strike, Dota 2, Metin2 RO, Sims 2! Sper ca primesc funda!

| edihrubiak a răspuns (pentru Andrei_Claudiu_1990):

Pai iti zic cateva counter strike, gta, prototype si nu prea mai stiu

| iulicercel a răspuns:

Daca iti plac jocurile de strategie incearca dota 2 dar casa il instalezi iti trebuie steam.Alt joc ar mai fi lague of legends.CS PRO 2013.GTA San Andreas. Micro Volts Surge care il iei tot prin Steam.Cam atat am sa iti zic.

| ionutaug99 a răspuns:

Incearca test drive unlimiteed

| Sava_Theodor_1990 a răspuns:

GTA SA, GTA IV, FIFA 11-13, PES 11-13, Assassin's Creed 3 GTA V, NFS toata seria.
Funda plss pentru ca sunt nou.

| rthboy a răspuns:

Incearca black ops 1 / 2, battlefield 3, gta iv si mai cauta si tu

| Ulea_Vlad_1997 a răspuns:

Assasin creed 3/4, Gta 4, Battlefield4, Need for speed most wanted/carbon/run/shift/Lol(league of legends), fifa 13/14! funda?