| Armi480 a întrebat:

Salut, nu imi merge internetul.Am resetat router-ul, am pus parola de la rds dar nimic.Am windows 7 si aseara am dezinstalat ceva pe nume cotroller device cu o poza cu un rac albastru care nu il mai vazusem pana atunci in calculator si nu stiu daca e vina acelui program.Ma puteti ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
| jhonny999 a răspuns:

Da acel rac cum ii zici tu este logoul Realtek de la placa de retea.
Daca ai cd-ul cu drivere il introduci unitatea Dvd si reinstall drivarul Lan

2 răspunsuri:
| jhonny999 a răspuns:

Ai dezinstalat controllerul ethernet.
Reinstall.

| Armi480 explică (pentru jhonny999):

Deci e vina lui?

| jhonny999 a răspuns (pentru Armi480):

Da acel rac cum ii zici tu este logoul Realtek de la placa de retea.
Daca ai cd-ul cu drivere il introduci unitatea Dvd si reinstall drivarul Lan