| monicaop a întrebat:

Nu ma pot conecta la aplicatia whatsapp, care pana azi dimineata lucra bine. Telefonul e conectat la wi-fi, paginile de pe net se deschid fara nicio problema, la fel si daca folosesc traficul de date.
Cum pot rezolva problema? Telefonul meu e Sony xperia j.
Multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| JustmeV a răspuns:

Este de la ei. Acum cateva zile am inteles ca facebook-ul a cumparat whatsapp-ul.

| whatevernvm a răspuns:

Dezinstaleaza-l si instaleaza-l din nou si daca nici atunci nu merge inseamna ca e de la telefon

| Mariaღ a răspuns:

Este de la ei, nici mie nu imi merge.

| Mihaita_Dumitru_1990 a răspuns:

Mda. nici mie nu imi merge si am mai dat si reset factory la telefon crying( am crezut k e de la telefon

| Dumitru_Vali_1972 a răspuns:

Nici la mine nu mai merge de ieri l-am instalat l-am dezinstalat de mam zapacit si fara rezultat!