| Armi480 a întrebat:

Salut,nu ma pot decide ce sa-mi iau, PC sau PS3, nu gasesc un PC in maximum 1700 lei la care sa-i mearga bine Battlefield 4 dar nu vreau componente si de aceea ma gandeam la un PS3.Dar a doua solutie ar fi intr-un final sa-mi iau niste componente dar problema e ca trebuie sa impart calculatorul cu fratele meu si nu prea imi convine asta.Ce imi sugerati?

3 răspunsuri:
| maxb a răspuns:

Daca ai buget mic atunci ia PS3 ca PS-ul o sa te tina cativa ani. Poate PS4.

| GunsNRoses44 a răspuns:

Iti recomand un PS3, pentru-ca:

-mai multe jocuri gasesti pe PS3 ( ex:GTA 5... ),
-grafica buna,
-usor manevrabil in 1/mai multe pers.,
P.S. :Merge battlfield 4!