| nashu40 a întrebat:

Nu pot accesa arhiva de la messenger. Am reformatat pc-ul si problema a ramas. Se mai confrunta cineva cu problema asta,adica e de la yahoo sau e de la mine?
Se poate cumva rezolva asta din setari sau din optiuni?
Mentionez ca am o vresiune clean de mess 11, care in mod normal nu ar trebui sa faca probleme.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Este o problema de server Yahoo. Nu are legatura cu sistemul tau. Mai multe persoane se plang ca nu-si pot accesa istoricul conversatiilor si asta devine frustrant uneori. Sper sa se remedieze cat de curand.

2 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Poate fi vreo eroare de sistem din partea Yahoo. Daca totusi nu se remediaza problema, trimite-le un mail catre consultanta tehnica.

| XxTerrorxX2 a răspuns:

Cred ca e de la ei. si eu am aceeasi problema