| Doctorfishadi a întrebat:

Salut.
Nu pot da "imi place" paginilor pe facebook.Imi apare mesajul:

Adăugarea ca fan nu a reuşit

Încercarea ta de a deveni fan a eşuat. Te rugăm să încerci din nou.
În cazul în care crezi că vezi asta din greşeală, te rugăm să ne anunţi.

Asa face de aproape o saptamana,ce se intampla, ce pot sa fac?

5 răspunsuri:
| Gunoi a răspuns:

Resetare browser update flash player.
Hmm. Cam asta sau poți încerca de pe telefon să dai like

| Doctorfishadi explică (pentru Gunoi):

Este pagina trupei, si or sa se supere, chiar daca eu sunt vocalistul laughing, de aceea ma stresez atat.De pe mobil nu am incercat, o sa incerc.La Pc, am reinstalat si sistemul de operare si nimic.

| Gunoi a răspuns (pentru Doctorfishadi):

laughing sper să reuşeşti...
Hmm e ciudat ai şters vechiul sistem şi ai instalat totul şi e la fel :o

| Doctorfishadi explică (pentru Gunoi):

Ciudat,nici de pe mobil nu merge, sper sa nu mi-o iau cand ma intalnesc cu ei laughing.

| Gunoi a răspuns (pentru Doctorfishadi):

O.O spune si tu de parolă. sau inventează o scuză cum că ţi-a căzut netul sau ceva laughing