| kolyan7 a întrebat:

Salut,nu pot sa gasesc driver pentru video controller.am Acer aspire 5315 si am schimbat sistemul, m pus windows 8 professional.si nu pot gasi acest driver.id-u lui este PCI\VEN_8086&DEV_2A03&REV_03
help

5 răspunsuri:
| Al3x87 a răspuns:

Drive pack solution 14... Cu acest program rezolvi problema

| DeyCj a răspuns:

Daca știi că nu ai furat Windows-ul 8 așa cum faceți toți și apoi pretindeți ca Windows-ul să ofere calitațile unui Windows legitim ce se poate obține gratis de pe softpedia, de exemplu, atunci driverul îl gasești 100% în automatic updates-ul cel dezactivat aiurea la instalarea Windows 8, actualizari ce instalează automat driverii chiar și de la plăcile viideo dedicate, dar proasta obișnuință de la Xp se perpetuază eronat și la Windows 7 și 8, confundând platformele care nici cum nu seamănă între ele.Succes

| valentin75 a răspuns:

Salut! Poti instala Driver Booster, il lasi sa scaneze si instalezi doar driverul de care ai nevoi in computer Bafta!

| K0sti a răspuns:

Pai nici nu o sa gasesti, ca nu are de win 8!