| CristyBv a întrebat:

Nu pot sa ma hotarasc ce sa cumpar: Smasung Galaxy Fresh S7390 sau o tableta evolio sau utok, pana in 4-5 milioane... Problema este ca telefonul il iau gratis daca prelungesc un contract 2 ani la Orange... tableta trebuie sa o cumpar

De asta intreb... avantaje/dezavantaje... chiar daca telefonul e de 6 milioane si e gratis totusi vreau sa stiu ce parere aveti Dau funda.

2 răspunsuri:
| Silviu_Respect_1991 a răspuns:

Salut.daca ai smartphone..nu are rost sa mai iei unu..si i-ati tableta. daca nu ai smartphone...i-al.mii se pare mai util.

| Ichim_Tavi_1987 a răspuns:

Galaxy fresh e mai bun si mie mi se pare ca cu un telefon poti face mai multe decat cu o tableta.
Mai ales ca il si iei gratis.