| Estela_Patrulescu_Ioana_1991 a întrebat:

Nu se deschide dvd-romul, desi se aprinde beculetul care imi arata ca inca functioneaza cred. As aprecia daca m-ati ajuta cu asta.

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Are un orificiu pe unde poti introduce un ac ceva mai gros si apasand il deschizi. cu timpul, datorita uzurii pieselor din plastic incep sa dea probleme. daca esti din aceea care nu se teme sa il desmonteze poti sa il deschizi si sa vezi daca are remediu. de regula cand mor se cumpara alta unitate optica si se schimba.