| www_9242 a întrebat:

Salut nu stiu ce are laptopul meu nu pot sa deachid fisierere nici sa le sterg imi puteti spune ce sa fac in afara de instalat xp.

2 răspunsuri:
| Fazanu a răspuns:

Pai... daca nu poti sa deschizi doar un anume fisier, atunci scoate de pe net un program numit unlocker, te va ajuta sigur... daca nu merge nici un fisier atunci singura solutie e sa formatezi laptopul

| www_9242 explică:

Cum sa formatez laptopul imi poti spune nu le am cu calculatoarele :d