| Sweet_Mary_1993 a întrebat:

Nu stiu ce sa fac sad.
Vreau sa imi iau camera foto si tableta dar ideea e ca deocamdata am bani doar de una din ele sad si nu stiu pe care sa o aleg :'(
voi ce ati face?
ati lua tableta sau camera foto?
Dau funda... big grin

Răspuns Câştigător
| MrawrrD a răspuns:

Pai depinde de tine, poate esti pasionata de fotografie, atunci iti iei camera foto( iti recomand una performanta, daca tot vrei sa iti iei ceva calumea: Nikon, Canon, sau Fujifilm care nu e asa scumpa). Daca esti genul care sta mult pe net, iti poti lua o tableta, ar fi mai folositor. Si eu am fost in situatia sa aleg intre laptop si camera foto. Si am ales laptopul, deci in locul tau as alege tableta. happy