| SyNcr0N93 a întrebat:

Salut! Nu stiu daca a mai intampinat cineva problema dar mi se tot deconecteaza internetul pe laptop si trebuie sa dau reset ninternet si sa dau restart la laptop. Uneori se conecteaza dupa restart alteori nu si trebuie sa dau din nou restart.Am incercat toate driverele pentru retea si nu merge nimic. Am schimbat si windowsul si degeaba

1 răspuns:
| dusmanul86 a răspuns:

Salutare! Am avut aceiasi problema la un laptop Asus. Am rezolvat problema cu un adaptor usb wireless
https://altex.ro/......WTLWN823N/