| S4My a întrebat:

numai ce am cumparat o placa video nVIDIA geforce gt 620 si ori mi se pare mie ori are o problema, prima oara cand am bagat-o se audea ventilatoru normal a doua zi cand am aprins pc-u am impresia ca se aude mult mai tare.e posibil sa aiba o problema?

4 răspunsuri:
| MITZANUL a răspuns:

Se aude asa doar inainte sa porneasca windows sau si dupa ce porneste? Daca e doar inainte e ok.

| S4My explică (pentru MITZANUL):

Inainte sa porneasca windowsu se aude incet, cand intra in windows atunci incepe sa se auda tare. e vreo problema?

| S4My explică:

.

| MITZANUL a răspuns (pentru S4My):

Dezinstaleaza driverele video (poti sa folosesti si driver sweeper dar numai daca stii ce faci) si instaleaza ultimele drivere aparute la producator.