| cucubau_3128 a întrebat:

Numele meu este Adrian. As vrea sa va intreb dc mi s-a intors monitorul pe o parte straight face M'am uitat la o alta intrebare care zicea sa ma duc pe dekstop si sa dau click dreapta >- Display >- Rotate >- Normal straight face dar eu nu am Display straight face va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| CosteaVlad a răspuns:

Click dreapta desktop -> Graphics Options -> Rotation, şi selectezi Normal.
Trebuie să existe prin meniu pe-acolo pe undeva o opţiune de acest gen.
O zi frumoasă!

4 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Pai in programul de la driver-ul video setezi, depinde de ce placa video ai. Click dreapta pe desktop->personalise->display settings acolo ar trebui sa vezi undeva numele driveru-lui video. Intra in el si cauta undeva unde scrie de 90 sau 180 sau 270 de grade, acolo alege zero grade. Nu pot sa iti zic exact unde sa intri pentru ca nu stiu ce placa video aiwinking

| cornculapte a răspuns:

Daca nu ai Display, probabil ai Graphic Options -> Rotation -> Normal. Asta e la Windows 7.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ...deponde pentru ca nici eu nu am displai. Imi pare rau ca nu te pot ajutastraight face

| Crissuu a răspuns:

Da ...deponde pentru ca nici eu nu am displai .Imi pare rau ca nu te pot ajutastraight face