| tr3ig a întrebat:

Salut, o mica intrebare. Acum cateva zile am achizitionat un mouse wireless de la "fratii nostri" si partea proasta este ca atunci cand respectivul l-a "imprumutat" de la posesor nu a apacut sa ia si bluetooth-ul. Exista vreo solutie prin care as putea sa il folosesc, sa il conectez cumva la calculator? sau un bluetooth universal?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Adica era de furat. Cumpara altul.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Care fratii noștrii?

| tr3ig explică (pentru CristiDinBucuresti):

Tigani

| tr3ig explică (pentru CristiDinBucuresti):

Iti spun zilele astea pentru ca nu il am la mine big grin

| nicu991 a răspuns:

Ce model de mouse e?

| remsit a răspuns:

La cat valoreaza un mouse in ziua de astazi mai bine cumperi altul, poate ne spui ce model de mouse ai