| zuzu_6188 a întrebat:

O sa ma duc sa-mi cumpar un telefon de Craciun si cum nu mi-am mai cumparat un telefon de 4 ani si din cauza faptului ca nu ma pricep la telefoane, ma intrebam daca mi-ati putea da un sfat. Caut un telefon care in primul rand sa reziste la socuri si sa aiba o baterie buna(ultimul telefon ma tinea in jur de o saptamana, astept cam acelasi lucru de la urmatorul telefon), memorie bunicica ( sa pot pune cateva melodii pe el), camere foto, de preferat tastatura qwerty( am incercat sa scriu mesaje pe touch, e oribil I don't want to see)... cam atat. Daca recunoasteti vreun telefon dupa criteriile enumerate mai sus si imi puteti face o recenzie despre el(l-ati avut/o cunostiinta l-a avut/ati auzit despre >el= isi merita banii/nu isi merita banii) m-ati ajuta enorm. Have a nice day X3

5 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

E o diferenta fata de ce ai acum.
Vezi aici:
http://www.emag.ro/......EZ80TBBBM/
si review:
http://www.youtube.com/watch?v=X-mlJ0ix8aI

| shannygelu a răspuns:

Cum acum sunt telefoane cu sistem de operare nu te poti astepta sa te tina bacteria 1 saptamana cel mult 2 sau 3 zile cat despre telefon un Motorola fire xt311 e bun are semnal bun si tastatura qwerty

| zuzu_6188 explică:

Asta este telefonul actual pe care vreau sa-l schimb : http://www.samsung.com/......dDetail.do

| Kolaric_Robert_1997 a răspuns:

Un telefon normal de la firma Hummer rezista la socuri si rezistent la apa, dar din pacate n-are tastatura qwerty...

| BlackHero a răspuns:

Eu ti as sugera Samsung B5330 Galaxy Chat White are tastatura Qwerty si Touchscreen si pe un saite vazui ca costa 445 lei. Il stiu de la un prieten si e bun telefon are si memorie destul de mare. Sau: BlackBerry Q10 to be Released on AT&T with BlackBerry 10 OS si asta e la fel cu tastatura Qwerty si Touchscreen pe asta il gasi acum pe net.